Béžový koberec Universal Hydra Beige, 140 x 200 cm

Vneste do svého bydlení novou jiskru v podobě koberce, který zaujme hned na první pohled. Tento kousek je ideální izolační prvek... více informací »
Béžový koberec Universal Hydra Beige
Značka: Universal
2 399 Kč
Ověřit dostupnost
Vneste do svého bydlení novou jiskru v podobě koberce, který zaujme hned na první pohled. Tento kousek je ideální izolační prvek...

Vneste do svého bydlení novou jiskru v podobě koberce, který zaujme hned na první pohled.

Tento kousek je ideální izolační prvek a díky němu bude ve vzduchu menší koncentrace prachu. Ten bude mít tendenci držet se na povrchu koberce, jehož údržba je velmi jednoduchá a časově nenáročná.

Polypropylenová vlákna tohoto koberce jsou navíc speciálně upravena technologií heatset. Že nevíte, o co jde? Jedná se o tepelnou úpravu vláken, která zajistí delší životnost a větší odolnost koberce.

O značce:
Do vašeho bydlení se nenápadně vkrádá nuda? Moderní koberce Universal ji rázně zaženou. Tato značka dává důraz na kvalitní a odolné materiály, které toho nejen hodně vydrží, ale jsou také příjemné na dotek i pohled. V nabídce značky najdete koberce všech druhů – od jednoduchých bez vzorů po výrazné, nevšední kousky.

Tento velmi oblíbený kousek Béžový koberec Universal Hydra Beige, 120 x 170 cm od společnosti s předním postavením na trhu Universal snadno naleznete zde za zcela nejnižší cenu! Aktuálně za 2 399 Kč.