Bílá koupelnová výsuvná skříňka Garetto Calencia White

Na moderní vlně pluje nábytek z kolekce Garetto. Jde o velmi rozmanité kousky, které využijete v různých místnostech - od... více informací »
Bílá koupelnová výsuvná skříňka Garetto Calencia White
Značka: Kalune Design
2 699 Kč
Ověřit dostupnost
Na moderní vlně pluje nábytek z kolekce Garetto. Jde o velmi rozmanité kousky, které využijete v různých místnostech - od...

Na moderní vlně pluje nábytek z kolekce Garetto. Jde o velmi rozmanité kousky, které využijete v různých místnostech – od předsíně po obývací pokoj. Styl je velmi moderní, ocení ho tak především mladé páry. A díky příznivé ceně jde o ideální kousek do prvního bydlení. Materiál je velmi nenáročný na údržbu – stačí pravidelně oprašovat a čas od času přetřít lehce navlhčeným hadříkem.

Tuto praktickou skříňku využijete jak na toaletě nebo v koupelně. Má šikovný výsuvný systém, díky kterému do ní můžete uschovat vše potřebné. Unikátní produkt Bílá koupelnová výsuvná skříňka Garetto Calencia získáte právě teď tady a teď na našem webu zařazený v rubrice koupelnové skříňky. Připravili jsme nové produkty z této známé rubriky za příznivou cenu!

Tento kvalitní a žádaný kus Bílá koupelnová výsuvná skříňka Garetto Calencia White od předního výrobce Kalune Design máte možnost pořídit tady napořád výhodně! V současnosti pořídíte za cenu 2 699 Kč.