haandecor

Bílá porcelánová salátová mísa Kähler Design Hammershoi, ⌀ 30 cm

Tento oblíbený kus Bílá porcelánová salátová mísa Kähler Design Hammershoi, ⌀ 30 cm originál od výrobce Kähler Design jednoduše můžete sehnat právě nyní na našich stránkách levně. Teď v akci 1 899 Kč.
EAN: 5703779151144
Bílá porcelánová salátová mísa Kähler Design Hammershoi

Mezi mísami z kolekce Hammershoi značky Kähler Design najdete vždy tu vysněnou, která vašemu domovu chyběla k dokonalosti.

Minimalisticky laděný design s prostými liniemi a jemnými tóny vás okouzlí. Jejich velkým plusem je variabilita, a tak tyto mísy vázány k jednomu konkrétnímu stylu interiéru. Vy se proto nemusíte trápit otázkami, zda se bude hodit do vašeho domu. Bude ♥

O značce:
Je to už více než 175 let, kdy v jednom dánském městě zvaném Næstved vznikla v malé hrnčířské dílně první vázička. To byl počátek designové značky Kähler Design, která od té chvíle drží krok s dobou a tvoří doplňky a dekorace, které se hodí do nejedné domácnosti.

Již v roce 1889 tato značka svou keramikou zapůsobila na světové výstavě v Paříži. V jejich kolekcích si můžete všimnout spojení historie a moderního puncu. Důležitou součástí historie této značky jsou také malíři, kteří produktům dávají osobitou tvář.