haandecor

Bílé WC sedátko S LED světly a snadným zavíráním Wenko Gubbio, 44 x 36,8 cm

Tento kvalitní a levný produkt Bílé WC sedátko S LED světly a snadným zavíráním Wenko Gubbio, 44 x 36,8 cm s osvědčenou značkou Wenko jednoduše získáte na našich stránkách teď právě za báječnou cenu! Výhodně za cenu 1 790 Kč.
EAN: 4008838699324
Bílé WC sedátko S LED světly a snadným zavíráním Wenko Gubbio
Ověřit dostupnost
Značka: Wenko
1 790

Kdo má rád originální a veselé doplňky, ten se nudným bílým záchodovým prkénkem rozhodně nepotěší. WC sedátko s LED světýlky je moderním výstřelkem, který prostě musíte mít!

LED světýlka se automaticky spouští ve tmě pomocí sofistikovaného zvukového senzoru a svítí po dobu 30 sekund. Při noční návštěvě toalety si tak nemusíte svítit a bude se vám potom snáze usínat.

Systém Easy-Close je geniální vynález, který omezí partnerské hádky ohledně zvednutého záchodového prkénka na minimum. Stačí jen lehké pošťouchnutí a prkénko se samo a bez hluku sklopí.

Díky systému Fix-Clip lze celé sedátko jedním pohybem namontovat ale i sundat. Usnadňuje tak čištění a zlepšuje hygienu na toaletě. Díky nastavitelnému rozpětí pantů pasuje sedátko Wenko na všechny standardní rozměry záchodové mísy.