Bílo-šedý koberec Universal Cheroky Triangles, 55 x 110 cm

Koberec, koření každého interiéru. Tou správnou ingrediencí, díky které si budete spokojeně mlaskat je značka Universal. Tímto... více informací »
Bílo-šedý koberec Universal Cheroky Triangles
Značka: Universal
569 Kč
Ověřit dostupnost
Koberec, koření každého interiéru. Tou správnou ingrediencí, díky které si budete spokojeně mlaskat je značka Universal. Tímto...

Koberec, koření každého interiéru.

Tou správnou ingrediencí, díky které si budete spokojeně mlaskat je značka Universal. Tímto kobercem dodáte potřebnou šťávu jak svému obýváku, tak ložnici.

Co je heat-frisé?
Jde o metodu, při které je vlákno tepelně zpracováno. To koberci jako takovému dodá větší pevnost a stane se odolnější vůči poškození. Kvalitní zpracování touto metodou se odrazí ale i na vzhledu koberce – stane se více atraktivnější, protože barvy naberou na intenzitě a více tak vyniknou.

O značce Universal:
Do vašeho bydlení se nenápadně vkrádá nuda? Moderní koberce Universal ji rázně zaženou. Jejich hebký materiál je nejen velmi příjemný na dotek, ale má také skvělé izolační vlastnosti a dobře se udržuje.

Nový produkt Bílo-šedý koberec Universal Cheroky Triangles, 55 x 110 cm od našeho výrobce Universal máte možnost dostat tady a teď za nejnižší cenu! Nyní můžete mít za 569 Kč.