Bílý miniaturní kameninový květináč Kähler Design Hammershoi Flowerpot, ⌀ 11 cm

Elegantní miniaturní květináč z kolekce Hammershoi od dánské značky Kähler Design se stane nezaměnitelným doplňkem vašeho... více informací »
Bílý miniaturní kameninový květináč Kähler Design Hammershoi Flowerpot
619 Kč
Ověřit dostupnost
Elegantní miniaturní květináč z kolekce Hammershoi od dánské značky Kähler Design se stane nezaměnitelným doplňkem vašeho...

Elegantní miniaturní květináč z kolekce Hammershoi od dánské značky Kähler Design se stane nezaměnitelným doplňkem vašeho interiéru. Perfektně se hodí na drobnosti zejména pokud máte bydlení ve scandi, rustikálním či moderním stylu.

Poznámka: Jedná se o zmenšeniny dekorací, proto prosíme nepřehlédněte konkrétní rozměry produktů.

O značce:
Je to už více než 175 let, kdy v jednom dánském městě zvaném Næstved vznikla v malé hrnčířské dílně první vázička. To byl počátek designové značky Kähler Design, která od té chvíle drží krok s dobou a tvoří doplňky a dekorace, které se hodí do nejedné domácnosti.

Již v roce 1889 tato značka svou keramikou zapůsobila na světové výstavě v Paříži. V jejich kolekcích si můžete všimnout spojení historie a moderního puncu. Důležitou součástí historie této značky jsou také malíři, kteří produktům dávají osobitou tvář.

Oblíbený kousek Bílý miniaturní kameninový květináč Kähler Design Hammershoi Flowerpot, ⌀ 11 cm od společnosti Kähler Design snadno seženete u nás teď za mimořádně nízkou cenu. V akci od 619 Kč.