haandecor

Bílý stůl s hnědýma nohama House Nordic Vojens Desk, délka 120 cm

Žádaný produkt Bílý stůl s hnědýma nohama House Nordic Vojens Desk, délka 120 cm od výrobce House Nordic máte možnost získat na našich stránkách teď právě za výhodné peníze! Cena již od 4 190 Kč.
EAN: 5713917001125
Bílý stůl s hnědýma nohama House Nordic Vojens Desk
Ověřit dostupnost
Značka: House Nordic
4 190

Jídelní stůl vytváří stabilitu pro každou domácnost. Budete u něj ráno snídat a plánovat svůj den, a taky trávit společné chvilky s rodinou a přáteli.

Proto je důležité, abyste se u něj cítili dobře. Značka House Nordic nabízí čistý jednoduchý styl, který skvěle sladíte se zbytkem místnosti. Stůl je vyroben z dřevovláknité MDF desky, která je oblíbená pro skvělý poměr ceny a kvality.

Značka z Dánska s více než 20letou tradicí propojuje čistý design, perfektní funkčnost a kvalitní materiály. Do domácnosti přinese skandinávský styl, útulno a neuvěřitelné pohodlí. Propadněte jeho kouzlu i vy ♥

Hledáte možnosti, jak vylepšit své bydlení? V naší nabídce máme moderní dekorace a bytové doplňky za skvělé ceny. Vkusně zvolené bytové doplňky vytvoří doma nejkrásnější atmosféru, kterou vám bude nejeden závidět. Vytvořte si romantické prostředí díky haan decor a zařiďte si vaši domácnost podle sebe.

© 2023, Copyright Dekorace a bytové doplňky