Černá kameninová miska ÅOOMI Luna, ø 15 cm

V této misce to sluší jogurtu s müsli i ovesné kaši. Temná kolekce kameninového nádobí ÅOOMI Luna obsahuje minimalistické... více informací »
Černá kameninová snídaňová miska ÅOOMI Luna
Značka: ÅOOMI
429 Kč
Ověřit dostupnost
V této misce to sluší jogurtu s müsli i ovesné kaši. Temná kolekce kameninového nádobí ÅOOMI Luna obsahuje minimalistické...

V této misce to sluší jogurtu s müsli i ovesné kaši. Temná kolekce kameninového nádobí ÅOOMI Luna obsahuje minimalistické černé misky. Dají se skvěle kombinovat se šálky, a talíři ve stejném stylu, třeba tímto dezertním. Sady si můžete i namixovat napříč minimalistickými kolekcemi této značky, například s miskami Mess nebo talíři Dust. Protože výrobky značky ÅOOMI jsou ručně vyráběny nenajdete 2 zcela stejné kousky, každý je jednoduše jedinečný. Základem pro jejich výrobu je kvalitní kamenina, která se vypaluje při vysokých teplotách. Můžete si být tedy jisti, že vydrží používání příborů, vroucí polévku i mytí v myčce.

Poznámka: Vhodné pro mytí v myčce, použití na pečení v troubě a použití v mikrovlnné troubě. Z bezpečnostních důvodů není určeno pro užívání dětmi.

Tento neodolatelný výrobek Černá kameninová miska ÅOOMI Luna, ø 15 cm od známé kvalitní značky ÅOOMI naleznete na našich stránkách teď se slevou. Teď v akci 429 Kč.