Černo-modrá komoda Teulat Punto, šířka 150 cm

Tento žádaný výrobek Černo-modrá komoda Teulat Punto, šířka 150 cm od značky s dlouholetou tradicí Teulat získáte právě nyní skutečně výhodně. Nyní lze objednat jen za 17 599 Kč. EAN: 8435178317322
Černo-modrá komoda Teulat Punto
Značka: Teulat
17 599 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Pokud jste milovníkem hravé jednoduchosti, kolekce Punto si snadno získá vaše srdce. ♥ Čisté linie nábytku jsou ozvláštněny detaily z perforovaného kovu, které dodávají každému kousku originalitu.

Tato komoda si zaručeně zaslouží své čestné místo v obýváku či ložnici a na oplátku bude dělat radost vašemu estetickému cítění.

O značce:

Designová značka Teulat se zrodila ve slunné Valencii a vznikla pod záštitou značky Marckeric, která se již po více než 30 let věnuje výrobě nábytku. Slovo Teulat označuje střechu domu jako symbol útulnosti a pohodlí.

Každý kousek nábytku je promyšlen do posledního detailu tak, aby se přiblížil modernímu umění a současným trendům a zároveň byl dostupný pro každého. Výraznými prvky jsou jednoduché geometrické linie i zajímavé barvy. Přidanou hodnotou je i otevřenost vůči spolupráci s designéry, kteří do výsledného vzhledu a provedení vdechnou kus své osobitosti.