haandecor

Dětská sada dřevěného nářadí Flexa Play Tool

Tento unikátní výrobek Dětská sada dřevěného nářadí Flexa Play Tool od spolehlivého výrobce Flexa jednoduše můžete pořídit aktuálně pořád výhodně! Zboží pořídíte teď u nás za 849 Kč.
EAN: 1290686
Dětská sada dřevěného nářadí Flexa Play Tool
Ověřit dostupnost
Značka: Flexa
849
Popis produktu

Snad každý malý kutil vždy toužil po své vlastní malé dílničce, kde by po vzoru svého tatínka vyráběl a spravoval všechno možné. Nejen, že rozvíjí dětskou fantazii, ale i motorické schopnosti. Sada dřevěného nářadí je perfektním doplňkem k dětské dílničce. Tak pořiďte svému broučkovi hodnotnou hračku, na kterou bude vzpomínat celý život.

O značce:

Dánská značka Flexa s více než 45letou tradicí svými produkty podporuje kreativitu a rozvoj těch nejmenších členů rodiny. Kombinuje skandinávský design s tou nejvyšší kvalitou a bezpečností, která je na prvním místě. Výrobce používá jen čisté a nezávadné materiály. Laky bez formaldehydu založené na vodní bázi jsou samozřejmostí. Na srdci jim leží všechny potřeby dětí a produkty přizpůsobují tak, aby s nimi mohly být co nejdéle. Každý produkt je promyšlený do posledního detailu jak vizuálně, tak funkčně a není tedy divu, že byl tento výrobce již čtyřikrát oceněn cenou Red Dot Design Award.