haandecor

Dřevěná dětská pokladna Flexa Play Shop Cashregister

Levný výrobek Dřevěná dětská pokladna Flexa Play Shop Cashregister od kvalitní společnosti Flexa jednoduše pořídíte aktuálně na našich stránkách až neuvěřitelně levně! Levně za cenu 1 479 Kč. EAN: 1290702
Dřevěná dětská pokladna Flexa Play Shop Cashregister
Ověřit dostupnost
Značka: Flexa
1 479
Popis produktu

Hra na prodavače ve svém vlastním obchodě, to je sen každého zvídavého dítka. Dětská fantazie je nekonečná, ale nejzábavnější jsou právě imitace situací z reálného života. Dřevěná pokladna k hracímu obchodu je pro malé prodavače nezbytností. Tak pořiďte nejmenším členům zábavu, která je neomrzí a budou na ni vzpomínat po celý život.

O značce:

Dánská značka Flexa s více než 45letou tradicí svými produkty podporuje kreativitu a rozvoj těch nejmenších členů rodiny. Kombinuje skandinávský design s tou nejvyšší kvalitou a bezpečností, která je na prvním místě. Výrobce používá jen čisté a nezávadné materiály. Laky bez formaldehydu založené na vodní bázi jsou samozřejmostí. Na srdci jim leží všechny potřeby dětí a produkty přizpůsobují tak, aby s nimi mohly být co nejdéle. Každý produkt je promyšlený do posledního detailu jak vizuálně, tak funkčně a není tedy divu, že byl tento výrobce již čtyřikrát oceněn cenou Red Dot Design Award.