Fialový box se 4 zásuvkami Leitz Office, délka 36 cm

Užitečný pomocník do kanceláře v trendovém hávu. Zásuvkový box od značky Leitz vám poskytne stylové útočiště pro dokumenty... více informací »
Tyrkysově modrý box se 3 zásuvkami Leitz Office
Značka: Leitz
1 179 Kč
Ověřit dostupnost
Užitečný pomocník do kanceláře v trendovém hávu. Zásuvkový box od značky Leitz vám poskytne stylové útočiště pro dokumenty...

Užitečný pomocník do kanceláře v trendovém hávu. Zásuvkový box od značky Leitz vám poskytne stylové útočiště pro dokumenty velikosti A4 nebo všechny psací potřeby či zápisníky.

Krabice se velmi snadno skládá pomocí patentů. Abyste vždy rychle sáhli po tom, co právě potřebujete, je přední strana opatřena kontrastními bílými štítky v kvalitním kovovém rámečku. Pro pohodlné přenášení jsou po stranách umístěny otvory s kovovým obvodem.

Konstrukce je vyrobena z kvalitního pevného kartonu. Lesklý polypropylenový materiál vytváří atraktivní vzhled krabice, a navíc působí jako ochrana pro dlouhodobé používání. Také se snadno udržuje, stačí jen přetřít hadříkem a dodáte mu ztracený lesk.

Tento exkluzivní výrobek Tyrkysově modrý box se 3 zásuvkami Leitz Office, 36 x 29 x 28 cm od společnosti Leitz naleznete právě teď u nás skutečně levně! Výhodně za cenu 1 179 Kč.