haandecor

Fuchsiový batoh pro maminky s USB portem My Valice MOTHER STAR Baby Care Backpack

Tento zlevněný produkt Tmavě modrý batoh pro maminky s USB portem My Valice MOTHER STAR Baby Care Backpack od oblíbené značky Myvalice máte možnost sehnat právě teď v nabídce za výborné peníze! Produkt momentálně prodáváme za 1 309 Kč.
EAN: 8681875288285
Tmavě modrý batoh pro maminky s USB portem My Valice MOTHER STAR Baby Care Backpack
Ověřit dostupnost
Značka: Myvalice
1 309

Patříte mezi aktivní maminky, které by s kočárkem nejraději objevily celý svět? Chce to i odpovídající batoh. Tento z kolekce MOTHER STAR oceníte ať už při procházce nebo cestování.

V překladu název kolekce znamená „hvězdná maminka“, což věříme, že rozhodně jste. Ale s tímto batohem budete ještě větší stálice.

Díky vestavěné přebalovací podložce se bez větší námahy postará o základní potřeby miminka. Batoh lze i zaháknout ke kočárku, se kterým si tak bude dobře rozumět.

Uvnitř i z venku nabízí dostatek úložných kapes na zip. Dovnitř se tak vejde spousta hraček, plenek a dalších potřebných věcí. Praktickou termo kapsu ve vnější části využijete na mléko či přesnídávku.

Do batohu se s lehkostí vejde i notebook, můžete tak s mimčem vyrazit za prací do města na kafíčko.

Jeho velikou výhodou je možnost nabíjení mobilních zařízení. Stačí do speciální kapsy uvnitř vložit vaši powerbanku a kabelem ji přes vestavěný USB konektor připojit například k mobilu nebo hudebnímu přehrávači. Už nebude hrozit, že byste během výletu byla bez energie. Té stejně díky roli maminky nemáte na rozdávání, tak si zasloužíte každou vychytávku navíc, která vám usnadní každodenní život.

Materiál batohu je nepromokavý, nečekaná průtrž mračen vás tedy nerozhází.

Designéři mysleli nejen na pohodlí miminek, ale i maminek. Díky polstrovaným ramenním popruhům a zpevněným švům vám ani nebude připadat, že byste na svých zádech nesla nějakou zátěž. Šetřete se ♥

O značce:
Turecka značka My Valice založena roku 1998 v Istanbulu nabízí rozmanitou škálu cestovních kufrů, tašek a batohů. Jejich hlavním krédem je tvořit takové kousky, které budou nejen dobře vypadat, ale které vám usnadní cestování, ať už to bude kamkoliv.