Koberec 170×120 cm Lhena – Nattiot

Propojení přírodních bavlněných vláken známých pro svou nezaměnitelnou měkkost a jemný povrch s polyesterovým materiálem,... více informací »
Koberec 170x120 cm Lhena - Nattiot
Značka: Nattiot
4 790 Kč
Ověřit dostupnost
Propojení přírodních bavlněných vláken známých pro svou nezaměnitelnou měkkost a jemný povrch s polyesterovým materiálem,...

Propojení přírodních bavlněných vláken známých pro svou nezaměnitelnou měkkost a jemný povrch s polyesterovým materiálem, který naopak dodá přirozenou odolnost proti skvrnám a vyblednutí.

Přesně takový je tento koberec v oblíbeném boho provedení od značky Nattiot. Nad těmito funkčními vlastnostmi pak vyniká pečlivá ruční výroba, díky které váš domov bude zdobit opravdový unikát.

Jak vyzrát nad údržbou?
V první řadě koberec doporučujeme pravidelně protřepávat. Zároveň jej vysávejte bez použití kartáčového nástavce a při nízkém výkonu. Pokud se na něj nedopatřením vylijí nežádoucí tekutiny, můžete jej vyprat ručně. Následně jej vysušte naplocho roztažením okrajů koberce po vyprání, abyste obnovili jeho původní tvar. Vyhněte se příliš pravidelnému mytí.

Oblíbený a kvalitní výrobek Koberec 200x140 cm Lhena - Nattiot od společnosti s úžasnou pověstí Nattiot máte možnost získat na našich stránkách teď extra se slevou! Akční cena již od 4 790 Kč.