Koberec Universal Karia Oriental, 160 x 230 cm

Objevte kouzlo orientální kultury v kolekci Karia Oriental. Nadčasová kobercová klasika, typická svým designem plným zdobných... více informací »
Koberec Universal Karia Oriental
Značka: Universal
3 599 Kč
Ověřit dostupnost
Objevte kouzlo orientální kultury v kolekci Karia Oriental. Nadčasová kobercová klasika, typická svým designem plným zdobných...

Objevte kouzlo orientální kultury v kolekci Karia Oriental. Nadčasová kobercová klasika, typická svým designem plným zdobných ornamentů a hutných barev. Tyto charismatické kousky jsou zárukou stylového interiéru a je módním trendem číslo jedna už po několik staletí.

Horní část je vyrobena z polypropylenu, který je přítelem nenáročné údržby a vhodný pro alergiky. Spodní strana je zhotovena z přírodní juty, která je díky své hrubosti velmi odolná a zároveň je obnovitelným výrobním vláknem.

Značka Universal dbá na respekt k přírodě a tomu podřizuje své produkční procesy, které jsou udržitelné a provázané recyklací.

Zcela unikátní produkt Koberec Universal Karia Oriental, 160 x 230 cm od našeho předního výrobce Universal je k dostání u nás teď za zcela nejnižší cenu! Produkt momentálně prodáváme za 3 599 Kč.