Vybíráte-li lavor pro vaši domácnost, najdete v kategorii lavory vše, co potřebujete. Vybírat můžete z široké škály lavorů různých velikostí, tvarů a materiálů. Mezi nejoblíbenější patří krémové mísy do dřezu a kulaté plastové lavory. Kvalitní lavor bude vaší domácnosti sloužit dlouhá léta.

Naše lavory nabízí nejen elegantní vzhled, ale i vysokou odolnost. Mísy do dřezu Addis Signature, 12 l jsou vyrobeny z kvalitního plastu, který je odolný vůči vysokým teplotám a chemickým látkám. Krémový kulatý plastový lavor Addis, ø 34 cm je navíc vybavený protiskluzovou podložkou, která zajišťuje bezpečnou manipulaci s lavem.

Při výběru lavoru je důležité zvážit jeho velikost a kapacitu. V kategorii lavory najdete lavory různých velikostí, takže si vždy můžete vybrat ten nejvhodnější pro vaše potřeby. Pokud hledáte lavor s větší kapacitou, můžete vybírat ze široké nabídky velkých lavorů, které poskytují dostatek prostoru pro uložení většího množství nádobí.

V naší sekci lavory najdete širokou škálu lavorů pro každou domácnost. Naše lavory jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které poskytují trvanlivost a odolnost. U nás si vždy můžete vybrat lavor odpovídající velikosti a kapacitě, kterou potřebujete.

Nejprodávanější produkty
Nejnovější produkty