Modrá pohovka Windsor & Co Sofas Neso, 175 cm

Nejprodávanější výrobek Modrá pohovka Windsor & Co Sofas Neso, 175 cm od dodavatele zboží Windsor & Co Sofas snadno naleznete v naší aktuální nabídce za zcela nejnižší cenu! Nyní lze objednat jen za 28 990 Kč. EAN: 5903614632733
Modrá pohovka Windsor & Co Sofas Neso
28 990 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Windsor & Co Sofas je francouzská značka, která představuje pohovky té nejvyšší kvality. Každý kousek od těchto návrhářů je protkán stylem a jedinečností.

Kolekce Neso obsahuje luxusní pohovky v klasickém designu, které se stanou stylovou součástí vašeho obývacího pokoje snad v jakémkoliv stylu. Potah pohovek je z kvalitní pevné a na dotek příjemné látky, takže vás každého usazení jemně pohladí po těle i duši.

Tato hustě tkaná látka má vlastnostmi, které zabraňují absorpci rozlitých tekutin. Je také velmi odolná proti oděru, což výrazně snižuje riziko poškození. Materiál je totiž pokryt speciální ochrannou vrstvou, která účinně blokuje vnikání nečistot. To umožní odstranit skvrny bez použití čisticích prostředků. Tím pádem se z kousků od Windsor & Co Sofas stávají poklady, které vám budou dělat radost mnoho let.