Nástěnná zelená police z oceli s detailem z dubového dřeva se 2 háčky Gazzda Hook, délka 70 cm

Velmi žádaný produkt Nástěnná černá police z oceli s detailem z dubového dřeva se 2 háčky Gazzda Hook, délka 70 cm od populárního výrobce Gazzda máte možnost nakoupit u nás teď za báječnou cenu. Aktuálně v akci od 2 559 Kč. EAN: 1051906
Nástěnná zelená police z oceli s detailem z dubového dřeva se 2 háčky Gazzda Hook
Značka: Gazzda
2 559 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Vzdušná, minimalistická a praktická. Taková je nástěnná police se 2 háčky z kolekce Hook.

Umístit jí můžete do obýváku, ložnice, chodby i kuchyně. Se značkou Gazzda se fantazii meze nekladou ♥

Vlastnosti dubového dřeva
Dubové dřevo je díky své hustotě 0,75 g/cm3 velmi tvrdé a silné. Je odolné vůči hmyzu, houbám, plísním a výrazným vlhkým a suchým podmínkám.

Právě z toho důvodu bylo využíváno již za dob vikingů. A ani v dnešní době se mu žádný jiný typ dřeviny nevyrovná.

Jak pečovat o dubové dřevo
Aby vám nábytek Gazzda sloužil v plné síle celá desetiletí, měli byste o něj i správně pečovat. Prach a drobné nečistoty stačí pouze otřít bavlněným hadříkem.

Objeví-li se ale na nábytku jemné šrámy, šmouhy, nebo se jim chcete jen preventivně vyhnout, doporučujeme sáhnout po sadě na péči o světlý dubový nábytek od stejnojmenné značky.

O značce Gazzda
Gazzda pochází z Bosny a Hercegoviny, země s panenskou přírodou i pohnutou minulostí. Tyto prvky se promítají i do nábytku Gazzda, jehož minimalistický design si zachovává svou ikonickou osobitou tvář.

Právě díky svému jedinečnému designu se může tato značka pyšní několika mezinárodními oceněními, mezi něž patří například Red Dot Design Awards či Interior Innovation Award.