haandecor

Nerezový držák na toaletní papír bez nutnosti vrtání Wenko Turbo-Loc® Orea Shine

Designový produkt Nerezový držák na toaletní papír bez nutnosti vrtání Wenko Turbo-Loc® Orea Shine od oblíbené značky Wenko pohodlně seženete v naší online nabídce za báječnou cenu! Produkt koupíte teď u nás za 459 Kč. EAN: 4008838281918
Nerezový držák na toaletní papír bez nutnosti vrtání Wenko Turbo-Loc® Orea Shine
Ověřit dostupnost
Značka: Wenko
459
Popis produktu

I zdánlivě obyčejné maličkosti utvářejí celkovou atmosféru místnosti, tak si na nich dejte záležet. Praktičtí pomocníci a doplňky do koupelny od značky Wenko jsou nejen promyšlené do posledního detailu, ale zároveň i skvěle vypadají.

Wenko vymyslelo skvělé řešení v podobě samodržících koupelnových poliček a háčků.

K jejich aplikaci nepotřebujete žádné lepidlo, žádné vrtání ani zakázaná kouzla. Speciální a super silná přísavka totiž vše sama udrží. Stačí ji jen pořádně zamáčknout k hladkému, suchému a čistému povrchu jako je třeba právě obklad, a je hotovo. Do vteřiny tak na ní můžete věšet vše potřebné.

Celá sestava jde navíc s přísavkou i po tahu z povrchu sundat, takže i když se budete třeba stěhovat, Wenko půjde s vámi.

Znáte Wenko? Tato oblíbená německá značka vyrábí praktické a dokonale funkční doplňky do domácnosti, které vám zjednoduší každodenní život. Ať už potřebujete pomoct s úklidem nebo vyřešit organizaci v šatně, koupelně nebo kuchyni, styloví Wenko pomocníci budou vždy správným řešením. ♥