Oboustranná matrace Moonia Maxim, 90 x 200 cm

Matrace Maxim má v sobě různé vrstvy pro ten nejlepší antistresový odpočinek. Tato matrace také nevytváří žádné tlakové... více informací »
Oboustranná matrace Moonia Maxim
Značka: Moonia
7 790 Kč
Ověřit dostupnost
Matrace Maxim má v sobě různé vrstvy pro ten nejlepší antistresový odpočinek. Tato matrace také nevytváří žádné tlakové...

Matrace Maxim má v sobě různé vrstvy pro ten nejlepší antistresový odpočinek. Tato matrace také nevytváří žádné tlakové body na tělo.

Její viskózně měkký materiál je skvělým vodičem elektřiny, takže snižuje elektrostatický náboj těla, který vzniká nahromaděným třením, což též pomáhá dosáhnout fáze REM spánku a jejího prodloužení. Kromě toho je tento materiál také hypervodivý, schopný eliminovat velké dávky tepelného toku, abyste si odpočinuli bez akumulace teploty. Je také skvělým vodičem elektřiny, který snižuje elektrostatický náboj těla vznikající třením.

Matrace má též HR jádroa je tedy odolnější alternativou tradičních matrací. Zároveň získáte pohodlný odpočinek díky systému AirSense, který kombinuje dokonale rozložení na vrstvy matrace a zajišťuje tak optimální přizpůsobivost pro každého uživatele.

Zároveň je matrace vybavena technologií Duo-System, která zajišťuje dvě nezávislé tuhosti.

Technické specifikace:
Tloušťka matrace: +/- 21 cm
Viscosoft: 2 cm

Matrace je 100% prodyšná a má ochranu proti vlhkosti.
Potah matrace je sanitizovatelný, antiplísňový, antiroztočový a má antibakteriální systém. Matrace zajišťuje termoregulaci a optimální prodyšnost a je nedeformovatelná, ergonomická a nezadržuje vlhkost.

Matrace je též oceněna systémem OEKO-TEX® a evropskou certifikací CETEM.

Výrobek se dodává ve vakuu a před použitím je nutné jej nechat 24 hodin odpočinout na hladkém povrchu. Pro zachování optimálního stavu výrobku je nutné jej vybalit do tří týdnů po obdržení.

Tento kvalitní produkt Oboustranná matrace Moonia Maxim, 200 x 200 cm od značky se skvělou pověstí Moonia jednoduše můžete sehnat právě nyní na našich stránkách skutečně levně! Výhodně za 7 790 Kč.