Odkládací stolek Kare Design Easy Living Klar, ⌀ 46 cm

Tento akční produkt Odkládací stolek Kare Design Easy Living Klar, ⌀ 46 cm od dodavatele zboží Kare Design snadno můžete získat u nás nyní trvale výhodně. Produkt nakoupíte teď u nás za 2 499 Kč. EAN: 888516
Odkládací stolek Kare Design Easy Living Klar
Značka: Kare Design
2 499 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Stolek Kare Design v interiéru neplní pouze odkládací funkci. Sám o sobě je především odvážným a moderním doplňkem, který si získá pozornost a ocenění po jediném pohledu.

Vneste do svého domova kus nonšalance. Vždyť právě kombinace kvalitních materiálů a neotřelého designu je tím, co si získá naše umělecké srdce.

O ZNAČCE

Za vznikem německé značky Kare Design stojí architekti Jürgen Reiter a Peter Schönhofen. Ti chtěli svět nábytku doplnit o inovativní a sofistikované kousky s nekonformní tváří, které by rozbily všednost běžných domácností. A právě od založení společnosti v roce 1981, ohromují tyto výrobky tisíce obdivovatelů po celém světě.

Nábytek, doplňky a svítidla Kare Design jsou nejen plná fantazie a originality, ale především nehynoucí a každodenní inspirace, která přetváří interiér v místo se skutečným srdcem a duší.