haandecor

Sada 3 odkládacích stolků Kare Design Electra

Ve slevě výrobek Sada 3 odkládacích stolků Kare Design Electra od výrobce s dobrým jménem Kare Design získáte aktuálně na našich stránkách za báječnou cenu. Stojí teď u nás 16 790 Kč. EAN: 888450
Sada 3 odkládacích stolků Kare Design Electra
Ověřit dostupnost
Značka: Kare Design
16 790
Popis produktu

Hledáte do svého domova užitečnou odkládací plochu, která bude zároveň praktická a přitom splní i funkci jedinečného designového prvku? Sáhněte po odkládacích stolcích Kare Design. Skvěle totiž budou vypadat jak samostatně, tak i hezky pospolu. Jejich subtilní a přesto výrazný a osobitý design dodá každému interiéru svěží šmrnc i nadčasový vzhled.

Rozměry stolků:
a) ø 48 cm, výška: 59 cm
b) ø 41 cm, výška: 53,5 cm
c) ø 33 cm, výška: 48 cm

O ZNAČCE

Za vznikem německé značky Kare Design stojí architekti Jürgen Reiter a Peter Schönhofen. Ti chtěli svět nábytku doplnit o inovativní a sofistikované kousky s nekonformní tváří, které by rozbily všednost běžných domácností. A právě od založení společnosti v roce 1981, ohromují tyto výrobky tisíce obdivovatelů po celém světě.

Nábytek, doplňky a svítidla Kare Design jsou nejen plná fantazie a originality, ale především nehynoucí a každodenní inspirace, která přetváří interiér v místo se skutečným srdcem a duší.