haandecor

Sada 30 nástěnných samolepek Ambiance Cement Tiles Shade of Gray Bari, 10 x 10 cm

Oblíbený a akční produkt Sada 30 nástěnných samolepek Ambiance Cement Tiles Shade of Gray Bari, 10 x 10 cm od oblíbené značky se zárukou kvality Ambiance jde pořídit aktuálně na našich stránkách za super peníze. Nyní můžete mít za 599 Kč.
EAN: 5415231261666
Sada 30 nástěnných samolepek Ambiance Cement Tiles Shade of Gray Bari
Ověřit dostupnost
Značka: Ambiance
599

Už dlouho toužíte po osvěžení a změně ve vašem domově, ale zároveň nemáte sílu začít s namáhavým malováním či přestavbou? Už jste alergičtí na ten kus oprýskané stěny v koupelně nebo stará dvířka v kuchyni? Na pomoc přichází značka Ambiance se svými samolepkami.

Ty jsou ideálním řešením. Jejich aplikace vám zabere maximálně několik desítek minut. Můžete si být jisti, že nejdéle bude trvat vymýšlení toho, kde tyto krásné vzory umístíte. Každá „kachlička“ je vyříznuta zvlášť, a proto si je můžete libovolně nakombinovat podle svého uvážení. Takže rozhodně u nikoho dalšího neuvidíte stejnou sestavu.

Dobré vědět:
• samolepky Ambiance dobře odolávají vodě, vlhkosti, rozpouštědlům i teplotě (- 40 až 85 °C, nepokládejte je však přímo na zdroj tepla) a zároveň nejsou hořlavé,
• ideální zejména do koupelny či kuchyně, nalepit je však můžete i jinam,
• vydrží přibližně po dobu 5 let,
• aplikujte na čistý, suchý a neporézní povrch,
• pokud byste si jejich umístění rozmysleli, lze je odstranit beze stop.