Šedá stojací lampa s bílým stínítkem a černo-bílým kabelem Ragaba Wanda

Stojací lampa Wanda se bude v každé místnosti vašeho domova nepřehlédnutelně vyjímat. Pozornost upoutá vysoká konstrukce z... více informací »
Stojací lampa s bílým stínítkem a červeným kabelem Ragaba Wanda
Značka: Ragaba
4 399 Kč
Ověřit dostupnost
Stojací lampa Wanda se bude v každé místnosti vašeho domova nepřehlédnutelně vyjímat. Pozornost upoutá vysoká konstrukce z...

Stojací lampa Wanda se bude v každé místnosti vašeho domova nepřehlédnutelně vyjímat. Pozornost upoutá vysoká konstrukce z masivního jasanového dřeva, ale i decentní kulaté stínidlo se symetrickými liniemi. Skutečným unikátem je ovšem přívodní kabel lampy, který je obalen jemným textilním vláknem vyvedeným v zářivých barvách.

Vyberte si tedy takovou barvu kabelu, která doplní vás domov a upoutá pozornost na první pohled.Tento jinak nevýrazný prvek je totiž důkazem toho, že na detailech skutečně záleží.

Unikátní a oblíbený produkt Stojací lampa s bílým stínítkem a červeným kabelem Ragaba Wanda od společnosti s dlouholetou tradicí Ragaba snadno můžete získat právě nyní na našich stránkách se slevou! Na našich stránkách za 4 399 Kč.