Šedý porcelánový talíř Villeroy & Boch Like Organic, 27 cm

Levný kus Krémově béžový porcelánový talíř Villeroy & Boch Like Organic, 27 cm od společnosti s předním postavením na trhu like | Villeroy & Boch jednoduše můžete pořídit na našich stránkách nyní za zcela nejnižší cenu! Výhodně teď u nás za 499 Kč. EAN: 4003686381711
Šedý porcelánový talíř Villeroy & Boch Like Organic
499 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Tato kolekce přírodních tónů k vám domů přinese atmosféru francouzského pobřeží. Ať už zvolíte béžovou barvu písečných dun, či tmavě modrou podobající se oceánu, z tohoto nádobí budete mít vždy velmi příjemný a přirozený pocit.

Asymetrické talíře nechají lépe vyniknout vaše kuchařské umění a všechny teplé i studené pochoutky. Přestože je tvar netradiční, nádobí je stohovatelné a servírovat s ním bude radost každičký den.

Jemné porcelánové nádobí s pěkně tuhým kořínkem, je odolné proti popraskání. Díky kvalitní glazuře ho můžete mýt v myčce i ohřívat v mikrovlnné troubě.

O kolekci Like
Like je dcera z rodiny porcelánového nádobí s dlouholetou tradicí Villeroy & Boch. Přináší vám sérii dostupného nádobí z prémiového porcelánu v něžných barevných odstínech, která dodá styl každé vaší hostině.