Kategorie shakery je určena pro všechny milovníky koktejlů. V našem e-shopu najdete širokou škálu produktů, které vám pomohou připravit lahodné koktejly. Vybírat můžete ze široké škály shakerů, odměrek a dalších produktů.

V naší nabídce naleznete například set na přípravu koktejlů z nerezové oceli Cromargan® WMF Boston, výška 28 cm. Tento set je ideální pro přípravu koktejlů, protože je vyroben z kvalitního nerezového materiálu, který je odolný vůči poškrábání a jeho výška vám umožní připravit koktejly rychle a snadno.

Kromě toho můžete vybírat i z naší široké škály nerezových barových odměrek. Například Fackelmann Bar&Wine je vyroben z kvalitního nerezového materiálu a je ideální pro přesné odměření ingrediencí. Jeho ergonomický design vám umožní pohodlně a bezpečně připravovat koktejly.

V našem e-shopu naleznete vše, co potřebujete pro přípravu lahodných koktejlů. U nás můžete vybírat z široké škály produktů, jako je shaker, odměrka a další. Všechny produkty jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které vám zajistí dlouhou životnost a pohodlné používání.

Nejprodávanější produkty
Nejnovější produkty