Světle šedé povlečení na dvoulůžko ze stonewashed bavlny Le Bonom, 160 x 220 cm

Věříme, že po těžkém dni bude zachumlání do povlečení od značky Bonami Selection zaručenou odměnou. Dbá totiž... více informací »
Světle šedé povlečení na dvoulůžko ze stonewashed bavlny Le Bonom
Značka: Le Bonom
1 399 Kč
Ověřit dostupnost
Věříme, že po těžkém dni bude zachumlání do povlečení od značky Bonami Selection zaručenou odměnou. Dbá totiž...

Věříme, že po těžkém dni bude zachumlání do povlečení od značky Bonami Selection zaručenou odměnou.

Dbá totiž především na precizní výběr materiálů, kterou je v tomto případě 100% stonewashed bavlna. Na rozdíl od té klasické se vyznačuje nezaměnitelnou jemností ihned po vybalení, a ne až po několika vyprání. Díky předepírce navíc eliminuje riziko jakéhokoliv sražení. Kromě praktičnosti však nabídne i nenásilný ležerní vzhled, který vnese uvolněnou eleganci do nejedné ložnice.

Velikosti povlečení vychází z českých standardů, ve kterých nesmí chybět ani prodloužená délka 220 cm. To své si tak snadno najdete i vy.

Náš tip: Barvy povlečení Bonami Selection jsou navrženy tak, aby se mezi sebou daly snadno kombinovat. Nechte se na tento trend nalákat i vy, vnesete tím do své ložnice hravost a vyhnete se jednotvárnosti.

Exkluzivní výrobek Světle šedé povlečení na jednolůžko ze stonewashed bavlny Bonami Selection, 140 x 220 cm od kvalitního výrobce Bonami Selection pohodlně seženete momentálně v naši nabídce extra výhodně. V akci od 1 399 Kč.