Světle zelený kelímek na zubní kartáčky Zone Nova

Detaily v koupelně dělají moc. Stačí pár drobností, jako třeba kelímky na zubní kartáčky, a rázem se tu budete cítit víc... více informací »
Růžový porcelánový kelímek na zubní kartáčky Zone Nova
Značka: Zone
519 Kč
Ověřit dostupnost
Detaily v koupelně dělají moc. Stačí pár drobností, jako třeba kelímky na zubní kartáčky, a rázem se tu budete cítit víc...

Detaily v koupelně dělají moc. Stačí pár drobností, jako třeba kelímky na zubní kartáčky, a rázem se tu budete cítit víc doma.

Kelímek na zubní kartáček od značky Zone je vyrobený z porcelánu, takže můžete dát sbohem nekvalitnímu a neekologickému plastu. ♥

O značce:
Dánská designová značka Zone přináší úžasnou hru ladných tvarů, moderních barev a kvalitních materiálů. V jejím repertoáru si vyberete z koupelnových i kuchyňských doplňků a pomocníků. Uvidíte, že s lehkostí tak proměníte místnost na interiér z časopisů o bydlení.

Unikátní a žádaný výrobek Petrolejově zelený porcelánový kelímek na zubní kartáčky Zone Nova od výrobce s dlouholetou historií Zone pohodlně pořídíte v naší internetové nabídce ve výprodejové akci. V akci za cenu 519 Kč.