Svíčka ze sójového vosku We Love Candles Green Tea, doba hoření 64 hodin

Zajímavý produkt Svíčka ze sójového vosku We Love Candles Ginger Goodnight Sweetheart, doba hoření 64 hodin od výrobce s dobrým jménem We Love Candles snadno najdete zrovna opravdu výhodně! Právě nyní za skvělou cenu 699 Kč. EAN: 5902409734690
Svíčka ze sójového vosku We Love Candles Ginger Goodnight Sweetheart
699 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Užijte si trochu té romantiky při svíčkách ♥

Ať už si svíčkou zpříjemníte večer s partnerem, odpočinek ve vaně se sklenkou šampaňského nebo náladu u slavnostní večeře, jejich společnost uklidňuje a plamínek čistí vzduch. Zůstane jen příjemná vůně a skvělá atmosféra.

O značce:

Snaha o zachování nejvyšší jakosti vedla k založení značky – WeLoveCandles. Věří totiž, že můžou vytvářet svíčky ze 100% přírodních rostlinných ingrediencí.

Vyhýbají se toxickým a geneticky modifikovaným materiálům a zdrojům. Sklenice, ve kterých jsou naše svíčky, vyrábí mistr sklář v polské sklářské manufaktuře.

Jakmile jednou poznáte kvalitu této haute couture kvalitní práce, nebudete chtít již nic jiného. Týmu WeLoveCandles záleží na maximální spokojenosti zákazníka a maximální profesionalitě, ať už jde o zpracování samotného výrobku, nebo jeho kvalitu.