Tmavě šedá sametová rozkládací pohovka Milo Casa Santo

Rozkládací pohovka Santo poskytne skvělý odpočinkový prostor pro celou rodinu a dodá interiéru špetku luxusu. Tkaniny, které tato... více informací »
Tmavě šedá sametová rozkládací pohovka Milo Casa Santo
Značka: Milo Casa
26 990 Kč
Ověřit dostupnost
Rozkládací pohovka Santo poskytne skvělý odpočinkový prostor pro celou rodinu a dodá interiéru špetku luxusu. Tkaniny, které tato...

Rozkládací pohovka Santo poskytne skvělý odpočinkový prostor pro celou rodinu a dodá interiéru špetku luxusu. Tkaniny, které tato značka používá jsou podrobeny náročným testům, aby zaručily špičkovou odolnost, komfort i atraktivní styl. Na potah této pohovky byla tedy použita krásná látka s mírným leskem a krátkým vlasem, která je velmi příjemná na dotek a také velmi odolná proti oděru. Technika Liquid Blocked použitá na tkanině znesnadňuje vstřebávání tekutin, tedy způsobuje, že se tekutina shromažďuje na povrchu materiálu, aniž by pronikla hluboko do vláken. Díky tomu se káva, čaj nebo víno nalité na látku odstraní během pár sekund přiložením lehce savého hadříku nebo papírové utěrky.

Součástí jsou 2 dekorativní polštářky o rozměrech 54 x 16 x 16 cm.

Poznámka: Rozměry úložného boxu jsou 150 x 60 x 12 cm

Tento skvělý produkt Světle šedá sametová rozkládací pohovka Milo Casa Santo od spolehlivé značky Milo Casa je k sehnání tady ve výprodejové akci! Nabídky již od 26 990 Kč.