Tmavě zelená sametová rohová pohovka Devichy Chloe, levý roh, 288 cm

Pohodlně se usaďte a vychutnejte si neodolatelnou měkkost. Přichází kolekce Chloe - masivní pohovky plné luxusu v každém detailu,... více informací »
Tmavě šedá rohová pohovka Devichy Chloe
Značka: devichy
53 899 Kč
Ověřit dostupnost
Pohodlně se usaďte a vychutnejte si neodolatelnou měkkost. Přichází kolekce Chloe - masivní pohovky plné luxusu v každém detailu,...

Pohodlně se usaďte a vychutnejte si neodolatelnou měkkost. Přichází kolekce Chloe – masivní pohovky plné luxusu v každém detailu, jejichž lehkost je dána ocelovými konstruovanými nohami ve zlaté barvě.

Značka devichy je určena pro osoby s vysokým smyslem pro estetiku, pozoruhodnou chuť a pro ty, kteří chtějí mít ve svém okolí jedinečné prvotřídní předměty. Moderní čalouněný glamour nábytek zahrnuje prvky, které jsou kvalifikovány v nejvyšší třídě.

Při výrobě nábytku devichy se angažují nejvýznamnější řemeslníci specializujícími se na čalounění. V jejich práci používají struktury z přírodního dřeva, které zajišťuje stabilitu a trvanlivost. Borovicové a bukové dřevo patří k odolnému materiálu, takže se nemusíte bát, že při hupsnutí na pohovku se propadnete až na zem.

Mimo to jsou materiály a tkaniny v sedadlech a opěradlech extrémně odolné vůči mechanickému poškození. Tomu odpovídá udaná hodnota Martindale, která má 100 000 cyklů. Pro srovnání – pro každodenní využití v klasické domácnosti stačí pohovky s hodnotou kolem 20-30 000 cyklů.

Výjimečný výrobek Tmavě modrá sametová rohová pohovka Devichy Chloe, pravý roh, 256 cm od spolehlivé značky devichy snadno pořídíte na našich stránkách nyní skutečně výhodně. Ceny již od 53 899 Kč.