haandecor

V naší kategorii záchodových prkének najdete vše, co potřebujete pro zajímavou a moderní koupelnu. Nabízíme velký výběr kvalitních WC sedátek, které jsou vyrobeny z odolných materiálů, aby vám vydržely dlouho. Vyberte si z mnoha designů, od jednoduchých až po extravagantní. Všechny naše WC sedátka jsou dodávána s vysokým leskem a jsou snadno udržovatelná.

Vybírat můžete z různých velikostí, abyste se ujistili, že vybrané WC sedátko bude vyhovovat vaší koupelně. Naše záchodová prkénka jsou navržena tak, aby byla snadno instalovatelná a aby se hodila do všech typů koupelny. U nás najdete WC sedátka s názvy jako Wenko Seaside, 45 x 36,5 cm nebo Wenko Sand And Stone, 45 x 37,5 cm, které jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a zaručují dlouhou životnost.

U nás můžete vybírat z široké škály WC sedátek, které jsou vyrobeny z odolných materiálů a jsou dodávány s vysokým leskem. Naše záchodová prkénka jsou navržena tak, aby se hodila do všech typů koupelny a aby byla snadno instalovatelná. Vybírat můžete z různých velikostí a designů, abyste se ujistili, že vybrané WC sedátko bude vyhovovat vaší koupelně.

Nejnovější produkty