haandecor

Zelená silikonová nádoba s táckem pro vaření v páře Lékué Steam Case

Tento vynikající kus Zelená silikonová nádoba s táckem pro vaření v páře Lékué Steam Case od známé společnosti Lékué naleznete právě zde se slevou! Aktuálně stojí u nás 757 Kč.
EAN: 8420460170501
Zelená silikonová nádoba s táckem pro vaření v páře Lékué Steam Case
Ověřit dostupnost
Značka: Lékué
757

Zelená silikonová nádoba Leuké Steam Case se skvěle hodí na přípravu jídla v páře. Díky praktickému designu bude vaření zase o kousek snazší. Vařit můžete jak v klasické troubě, tak v mikrovlnce. Výsledek zůstane stejný – krásně barevné zelenina, která si zachová výraznou chuť i všechny potřebné vitamíny a minerály.

Podívejte se, jak je vaření s Leuké jednoduché:

O kulinářské značce, která se nebojí změn:
Lékué posouvá zajeté tradice v oblasti vaření a pečení. Tato mladičká značka z temperamentního Španělska se nebojí inovací. Právě proto hýří jejich produkty barvami, neobvyklými tvary a netradičními materiály.

Důraz kladou designéři nejen na originální vzhled, ale především na kvalitu, bezpečnost a jednoduché používání. Výsledkem je neobyčejné nádobí a kuchyňské vychytávky, které boří stereotypy a plně se přizpůsobí i vaření v mikrovlnné troubě.

Důkazem, že je Léuké opravdovým odborníkem potvrzují i řady ocenění Good Design Awars v roce 2007 a 2010.

O odolném materiálu:
Designéři značky si stojí za použitím odolného silikonu. I když je jedná o formu plastu, prochází materiály přísnými hygienickými a bezpečnostními kontrolami. Jsou tedy zdravotně nezávadné a zajišťují bezpečné vaření.

Platinový silikon je lehký a odolný, navíc i praktický – jednoduše se čistí a s klidem ho můžete dát i do myčky. Nepřejímá pachy a odolává velmi nízkým i vysokým teplotám.