Zelená skleněná lahev ReTap s doživotní zárukou, 800 ml

Hodně prodávaný produkt Pastelově modrá skleněná lahev ReTap, 300 ml od společnosti s předním postavením na trhu ReTap snadno seženete momentálně napořád výhodně! Akční cena od 399 Kč. EAN: 700621472094
Tmavě zelená skleněná lahev ReTap s doživotní zárukou
Značka: ReTap
399 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Voda je základním elementem, bez kterého by nebyl život. Proto je zapotřebí ji chránit a smysluplně využívat. Pokud souhlasíte s touto myšlenkou, pak jsou pro vás lahve ReTap jako stvořené. Jsou totiž vyráběny ve Skandinávii a jejich posláním je změnit způsob, jakým pijeme vodu.

Jejich lehkost a odolnost je předurčují k tomu, abyste je mohli nosit v kabelce nebo batohu a mít je tak stále při ruce. Jsou vyrobeny z borosilikátového skla, které se díky své pevnosti a tepelné odolnosti využívá i v laboratořích, takže kvalita lahví je plně vyzkoušena a zaručena. I přesto, že je pevnější než běžné sklo, není však nerozbitné.

Lahve jsou ozdobeny barevným víčkem z termoplastického elastomeru, který neobsahuje bisfenol A (BPA) a je tak nezávadný pro naše zdraví. Do myčky či mikrovlnky však láhev vkládejte bez něj.