Žlutá rozkládací pohovka Innovation Fraction Elegant Soft Mustard Flower, 97 x 200 cm

Minimalistickou a moderní rozkládací pohovku Fraction skutečně oceníte, a to ve dne i v noci. Její kvalitní matrace v kombinaci s... více informací »
Červená manšestrová rozkládací pohovka Innovation Fraction Nordic
Značka: Innovation
47 966 Kč
Ověřit dostupnost
Minimalistickou a moderní rozkládací pohovku Fraction skutečně oceníte, a to ve dne i v noci. Její kvalitní matrace v kombinaci s...

Minimalistickou a moderní rozkládací pohovku Fraction skutečně oceníte, a to ve dne i v noci. Její kvalitní matrace v kombinaci s PUR pěnou poskytuje jedinečné pohodlí, které je vhodné i pro každodenní spaní.

Stejně jako další sedací nábytek značky Innovation vás tato pohovka překvapí svou promyšlenou multifunkčností. Kromě jednoduchého rozložení na dvoulůžko o rozměrech 120 x 200 cm nabízí také, v tomto rozloženém stavu, čtyřstupňové zvednutí hlavy, což přijde vhod třeba při sledování filmu nebo čtení knížky.

Podobně lze polohovat také opěrnou část pohovky ve složeném stavu, takže jistě najdete ideální sklon opěradla pro váš odpočinek.

Poznámka: Na výrobek se vztahuje 5 let záruky.

Hodně žádaný výrobek Tmavě zelená manšestrová rozkládací pohovka Innovation Fraction Nordic, 120 cm od společnosti s úžasnou pověstí Innovation snadno získáte právě dnes za báječnou cenu! Výhodně za 47 966 Kč.