haandecor

Forma na pečení ve stříbrné barvě Nordic Ware Polar Express, 1,15 l

Velmi oblíbený produkt Forma na pečení ve stříbrné barvě Nordic Ware Polar Express, 1,15 l od výrobce s mnohaletou tradicí Nordic Ware jde sehnat právě zde za báječnou cenu. Zrovna teď v akci za 1 450 Kč. EAN: 905208
Forma na pečení ve stříbrné barvě Nordic Ware Polar Express
Ověřit dostupnost
Značka: Nordic Ware
1 450
Popis produktu

Kdo říká, že cukroví je povoleno jen o svátcích a hlavně těch vánočních? Udělejte radost celé rodině a naservírujte roztomilé sladkosti i kteroukoliv podzimní neděli!

Nordic Ware je americká značka s tradicí delší než 50 let. Veškeré jejich produkty jsou z prvotřídních materiálů, jako je teplo skvěle vodící litý hliník. A díky teflonovému povrchu neriskujete, že vám polovina dobroty zůstane přilepená uvnitř.

Před prvním použitím a po každém následujícím umyjte ručně teplou mýdlovou vodou. Přílišné namáčení se nedoporučuje. Přílišné odmaštění formy není žádoucí. Formu naplňte maximálně do 3/4, aby nedošlo k přetečení. Nikdy nepoužívejte pro vymazání olivový olej, slunečnicový olej ani jiné běžné stolní oleje! Doporučujeme používat námi nabízený sprej na vymazávání forem. Formu na pečení je třeba vždy vysypat moukou nebo strouhankou! Nepoužívejte kovové předměty či drátěnky.