haandecor

Odpadkové koše jsou nezbytným doplňkem každé domácnosti. Naše kategorie odpadkových košů nabízí širokou škálu produktů, které vám pomohou udržet váš domov čistý a uspořádaný. Prohlédněte si naši nabídku odpadkových košů a vyberte si ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Můžete si vybrat ze dvou typů odpadkových košů – pedálových a nepedálových. Pedálové koše jsou vhodné pro ty, kteří chtějí zůstat hygieničtí a zároveň udržet svůj domov čistý. Pedálový koš vám umožní otevřít a zavřít koš bez nutnosti dotýkat se jeho víka. Náš dvojitý nerezový pedálový odpadkový koš Wenko, 2x 20 l, je ideální pro ty, kteří potřebují větší objem.

Pokud hledáte něco menšího, můžete si vybrat z naší nabídky nepedálových košů. Tmavě modrý odpadkový pedálový koš Wenko Stella, 3 l, je skvělou volbou pro malé domácnosti. Jeho tři litry objemu vám umožní ukládat odpadky bez nutnosti častého vyprazdňování.

Vybírejte z naší nabídky odpadkových košů a ujistěte se, že váš domov zůstane čistý a uspořádaný. U nás najdete odpadkové koše, které se hodí do každé domácnosti a splňují všechny vaše požadavky.

Nejnovější produkty