Světle modrá pohovka MESONICA Toro, 217 cm

Uvelebte se každý den v precizně vyrobené pohovce, jejíž půvab tkví nejen v elegantním provedení a dekorativních... více informací »
Modrá sametová pohovka MESONICA Toro
Značka: MESONICA
21 199 Kč
Ověřit dostupnost
Uvelebte se každý den v precizně vyrobené pohovce, jejíž půvab tkví nejen v elegantním provedení a dekorativních...

Uvelebte se každý den v precizně vyrobené pohovce, jejíž půvab tkví nejen v elegantním provedení a dekorativních polštářcích, ale především v bytelné a stabilní konstrukci, odolném polstrování a na dotek jemném čalounění.

Tajemstvím tohoto kousku je ovšem i důmyslnost provedení. Pořídíte-li si k pohovce Toro i podnožku, můžete vytvořit pohodlné lůžko pro každého návštěvníka. Podnožku stačí jen přisunout k pohovce a nová postel je na světě.

O značce MESONICA
MESONICA je ekvivalentem životního stylu, který si zamilujete. Je to prestiž, kterou si zasloužíte. Prestiž, kterou si můžete dovolit.

Nábytek MESONICA byl navržen tak, aby s vámi držel krok ve vašem každodenním životě. Aby zdobil váš domov výjimečným způsobem. Inspirací mu totiž byly ty největší designové ikony.

Jednotlivé modely jsou vyráběny z prvotřídních (a přírodních) materiálů, a to za pomoci nejmodernějších technologií. Celý proces výroby probíhá v EU a na starost jej mají zkušení řemeslníci: truhláři, čalouníci a šiči.

Unikátní a žádaný produkt Růžová pohovka MESONICA Toro, 187 cm od kvalitního výrobce MESONICA snadno můžete pořídit právě za extra cenu! Momentálně v akci za 21 199 Kč.