Světle šedá manšestrová rozkládací pohovka Milo Casa Donatella

Posezení pro celou rodinu i doplňující lůžko, které je připraveno pro hosty jako na zavolanou? Po prvním večeru s takovou šik... více informací »
Tyrkysová manšestrová rozkládací pohovka Milo Casa Donatella
Značka: Milo Casa
35 699 Kč
Ověřit dostupnost
Posezení pro celou rodinu i doplňující lůžko, které je připraveno pro hosty jako na zavolanou? Po prvním večeru s takovou šik...

Posezení pro celou rodinu i doplňující lůžko, které je připraveno pro hosty jako na zavolanou? Po prvním večeru s takovou šik pohovkou se budete divit, jak jste mohli dusud bydlet bez ní.

Značka Milo Casa pochází z Itálie a představuje vytříbenou kvalitu a působivý elegantní design. Celá výroba probíhá v Evropě a zakládá se na unikátním know how, které zahrnuje nejen výjimečnou čalounickou práci, ale také uvědomělý přístup k životnímu prostředí. Tkaniny, které tato značka používá jsou podrobeny náročným testům, aby zaručily špičkovou odolnost, komfort i atraktivní styl.

Akční a ve slevě kousek Světle šedá manšestrová rozkládací pohovka Milo Casa Donatella s osvědčenou značkou Milo Casa snadno získáte na našich stránkách teď právě za výhodné peníze! Nyní nakoupíte za 35 699 Kč.