Bílý budík s bílým LED displejem Gingko Message Click Clock

Myslíte si, že nejlepší cestou, jak svým nejmilejším poslat vzkaz je telefon, e-mail nebo romantické psaníčko? A co takhle jim... více informací »
Bílý budík s bílým LED displejem Gingko Message Click Clock
Značka: Gingko
2 119 Kč
Ověřit dostupnost
Myslíte si, že nejlepší cestou, jak svým nejmilejším poslat vzkaz je telefon, e-mail nebo romantické psaníčko? A co takhle jim...

Myslíte si, že nejlepší cestou, jak svým nejmilejším poslat vzkaz je telefon, e-mail nebo romantické psaníčko? A co takhle jim popřát dobré ráno budíkem?

Budík v dřevěném dekoru Message Click Clock od značky Gingko to dokáže! Stejně jako venkovní teplotu, čas nebo datum, zobrazí vámi nahraný vzkaz, který dotyčnému udělá opravdovou radost.

Budík navíc reaguje na poklepání nebo tlesknutí, po kterém se displej rozsvítí a následně opět zhasne, takže vám dopřeje ničím nerušený spánek. Navíc v rozmezí od 21:00 do 7:00 displej sníží svůj jas na polovinu.

Podívejte se, jak vám tento fešák může zpříjemnit ráno:

Velmi žádaný výrobek Světle hnědý budík s bílým LED displejem Gingko Message Click Clock od přední značky Gingko jde nakoupit na našich stránkách nyní v akci! Výhodně za super cenu 2 119 Kč.