haandecor

Černý oboustranný venkovní koberec z recyklovaného plastu Fab Hab Kilimanjaro Black, 90 x 150 cm

Designový kus Černý oboustranný venkovní koberec z recyklovaného plastu Fab Hab Kilimanjaro Black, 90 x 150 cm od dodavatele se skvělou pověstí Fab Hab je k získání v naší internetové nabídce za zcela nejnižší cenu. Produkt koupíte teď u nás za 1 690 Kč.
EAN: 788581190890
Černý oboustranný venkovní koberec z recyklovaného plastu Fab Hab Kilimanjaro Black
Ověřit dostupnost
Značka: Fab Hab
1 690

Je libo designový koberec, který toho hodně vydrží, využijete ho venku a svým designem si vás naprosto získá? To jste tu správně. Tento fešák od značky Fab Hab je velmi pevně tkaný z recyklovaných plastových brček. I když jde o silný a odolný kousek, pod nohami působí příjemně a pohodlně. Využít ho můžete samozřejmě i v interiéru, péče o něj je velmi jednoduchá. Skvrny stačí setřít hadříkem či omýt vodou.

Součástí balení je i jutová taška s ramenním popruhem, díky které můžete koberec s lehkostí přenést na piknik v trávě či na pláži.

Koberec je oboustranný, takže ho můžete dle libosti obracet a každý den se projít po jiných vzorech.

Díky certifikátu Goodweave Certified máte jistotu, že výrobky této značky byly vyrobeny za férových podmínek, výhradně dospělými.

Upozornění: Skutečné barvy a rozměry se mohou mírně lišit v důsledku výrobního procesu. Každý kus je totiž tvořen ručně a tak jde o opravdový originál.