haandecor

Noční stolek se 2 zásuvkami Kare Design Real Dream

Tento nejprodávanější výrobek Noční stolek se 2 zásuvkami Kare Design Real Dream od známého předního výrobce Kare Design je k dispozici tady teď právě za nejnižší cenu. Právě teď jen za 23 990 Kč.
EAN: 4025621781677
Noční stolek se 2 zásuvkami Kare Design Real Dream
Ověřit dostupnost
Značka: Kare Design
23 990

Stolek Kare Design v interiéru neplní pouze praktickou funkci. Sám o sobě je především odvážným a moderním doplňkem, který si získá pozornost a ocenění po jediném pohledu.

Vneste do svého domova kus nonšalance. Vždyť právě kombinace kvalitních materiálů a neotřelého designu je tím, co si získá naše umělecké srdce.

O ZNAČCE

Za vznikem německé značky Kare Design stojí architekti Jürgen Reiter a Peter Schönhofen. Ti chtěli svět nábytku doplnit o inovativní a sofistikované kousky s nekonformní tváří, které by rozbily všednost běžných domácností. A právě od založení společnosti v roce 1981, ohromují tyto výrobky tisíce obdivovatelů po celém světě.

Nábytek, doplňky a svítidla Kare Design jsou nejen plná fantazie a originality, ale především nehynoucí a každodenní inspirace, která přetváří interiér v místo se skutečným srdcem a duší.