haandecor

Stolička z neopracovaného teakového dřeva HSM collection Rustical, délka 50 cm

Tento vynikající výrobek Stolička z neopracovaného teakového dřeva HSM collection Rustical, délka 50 cm od oblíbené značky se zárukou kvality HSM collection snadno seženete na našich stránkách nyní za výprodejovou cenu. Momentálně k dispozici za 2 190 Kč.
EAN: 8719244424399
Stolička z neopracovaného teakového dřeva HSM collection Rustical

Stylové doplňky a nábytek HSM collection budou slušet i vašemu interiéru.

Chcete se i v městském bytě cítit harmonicky a uvolněně? Vsaďte na jednoduchý přírodní styl. Střídmé linie a přírodní materiály vnesou do vašeho domova vzdušnost a skandinávský rustikální styl.

Kvůli použití přírodního materiálu se dřevěné produkty z HSM colection i po průmyslovém zpracování stále mění a takzvaně „pracují“ v závislosti na vlhkosti a teplotě vzduchu. Důsledkem přirozeného pnutí dřeva může proto docházet k tvoření prasklin nebo mírnému křivení, které ovšem není na závadu, nýbrž dělá z vašeho kousku jedinečný originál.

Poznámka: Z důvodu použití přírodního materiálu se barva a struktura dřeva u jednotlivých kusů může lišit od fotografie. Zároveň uvedené rozměry jsou orientační vzhledem k tzv. živým hranám tohoto kusu nábytku.