V naší kategorii zahradních ohnišť najdete vše, co potřebujete pro pořádání zahradních oslav a večírků. Nabízíme širokou škálu ohnišť, od klasických kovových ohnišť až po moderní ohniště s grilovací mřížkou a poklopem. Všechny naše produkty jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou navrženy tak, aby vám poskytly bezpečné a pohodlné zážitky z grilování.

Kovové ohniště Esschert Design Fire, ⌀ 32 cm, je skvělou volbou pro ty, kteří hledají kompaktní a lehké ohniště. Jeho kompaktní design umožňuje snadné přenášení a jeho odolnost proti větru a vodě zajišťuje, že se můžete spolehnout na jeho trvanlivost.

Ohniště s grilovací mřížkou a poklopem Cattara Vesuv, ø 48 cm, je ideální pro ty, kteří hledají větší a robustnější ohniště. Jeho robustní konstrukce zajišťuje, že je odolné vůči větru a vodě, a jeho grilovací mřížka a poklop umožňují pohodlné grilování.

Vyberte si z naší široké škály zahradních ohnišť, abyste si mohli užívat pohodlné a bezpečné grilování. Naše produkty jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou navrženy tak, aby vám poskytly bezpečné a pohodlné zážitky z grilování.

Nejprodávanější produkty
Nejnovější produkty